Новости 02 мая 2019

«Наш край» вимагає звіту Савченко перед його звільненням з посту голови Миколаївської ОДА

Фракція «Наш край» в Миколаївській обласній раді вимагає від голови Миколаївської ОДА Олексія Савченко відзвітувати за свою роботу перед тим, як він піде у відставку. Питання про звіт вимагають винести на розгляд сесії. Про це написав голова обласної організації партії, депутат облради Юрій Кормишкін у Facebook.

Нагадаємо, після оголошення перших результатів екзит-полів виборів президента голова Миколаївської ОДА Савченко написав заяву про звільнення. Він заявив, що має піти разом з президентом Петром Порошенко. Таким чином, після підписання заяви Савченко покине пост голови ОДА і область.

«Наш край» вимагає від нього перед звільненням відзвітувати про свою роботу.

«Фракція партії «Наш край» в обласній раді вимагає від голови державної адміністрації Олексія Савченка, перед складанням повноважень, відзвітувати перед депутатами обласної ради та жителями регіону про результати своєї роботи на посаді очільника Миколаївської області, під час сесії Миколаївської обласної ради, яка, попередньо, відбудеться 16 травня 2019 року», — зазначив Кормишкін.

До голови Миколаївської облради Вікторії Москаленко політ сила звертається з вимогою внести питання про звіт Савченко до порядку денного сесії.

«Водночас, звертаємося до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко з вимогою внести питання про звіт голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка до порядку денного сесії. В інакшому випадку, фракція партії «Наш край» не буде присутня на засіданні сесії в повному складі», — підкреслив Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top