Горячее 03 мая 2019

«Таке враження, що люди чогось бояться», — Бойко розкритикувала міськраду за провальне голосування по скасуванню тарифу на воду

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко розкритикувала депутатів міської ради за незрозумілу позицію щодо нового тарифу на водопостачання у місті. Про це вона написала у мережі Facebook.

Нагадаємо, на позачерговій сесії Снігурівської міської ради 25 квітня депутати не підтримали рішення про скасування тарифу на водопостачання у 46 гривень за кубометр.

За словами Бойко, складається таке враження, що частина депутатів міськради бояться висловити позицію. Через це вона підкреслила, що до міської ради потрібно обирати тих, хто не боїться відстоювати правду.

«Була тільки що на сесії міської ради. Сказати що здивована позицією депутатів це не сказати нічого. 11 депутатів проголосувало щодо скасування рішення виконкому по тарифу по воді, 6 утрималось. Їхня позиція не зрозуміла. Таке враження що люди чогось бояться. Чи міського голову, чи просто не має часу вникнути в ситуацію. Всі доводи депутата Воронової Л.М.(цілком зрозумілі та чіткі) не знайшли підтримки. Мабуть добре , що призначені вибори в ОТГ. Треба вибирати тих буде, хто не боїться відстоювати правду. Міський голова чує тільки себе. І мені здалося що депутатам навіть не цікаво. Хочу сказати населенню що ми йдемо далі в цьому питанні. Якщо в деяких депутатів не хватило сміливості чи знань, значить чекаємо перевірки та суду», — прокоментувала Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top