Новости 08 мая 2019

На Снігурівщині ветеранів Другої Світової війни привітали з Днем Перемоги

8 травня голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з депутатом обласної ради Андрієм Закусіловим, головою районної ради Тетяни Мезіної, головою ветеранської організації Андрієм Кармазіним та представниками соціальних служб привітали ветеранів Другої Світової війни з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом.

Звертаючись до сивочолих ветеранів, голова райдержадміністрації висловила велику вдячність за героїчний подвиг, який здійснив кожен з фронтовиків, визволяючи нашу землю від нацистської навали. Інна Бойко побажала їм, у першу чергу, міцного здоров’я, благополуччя і родинного затишку і душевного тепла та вручила кожному ветерану медаль «Ветеран війни».

Також ветеранів з наступаючими святами привітали Андрій Закусілов та Тетяна Мезіна. Зустріч проходила у теплій зворушливій атмосфері, ветерани ділилися своїми спогадами про трагічні події Другої Світової та про бойові шляхи, якими вони, будучи зовсім юними, йшли до переможного Дня 1945 року. Також з їх вуст на адресу гостей лунала щира вдячність за увагу та шану.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top