Новости 09 мая 2019

Юрій Кормишкін привітав Миколаївщину з Днем Перемоги

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаївської області з Днем Перемоги. Своє привітання він опублікував на сторінці в Facebook.

За словами Кормишкіна, тільки особисто зіткнувшись з горем війни українці по-справжньому зрозуміли, яку величезну ціну за мир заплатив наш народ багато років назад.

«З дитинства для мене День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пахне конваліями і бузком, які, ще будучи дітьми, ми щороку з почуттям шани і подяки дарували нашим, вже тоді немолодим, ветеранам. Сьогодні нікому дарувати квіти, залишилися одиниці тих, хто героїчно захищав нашу землю. Але священна пам’ять про подвиг і самопожертву наших предків об’єднує покоління. Тільки особисто зіткнувшись з горем війни українці по-справжньому зрозуміли, яку величезну ціну за мир заплатив наш народ багато років тому. Сьогодні, вітаючи всіх нас з цим святом, назавжди вписаним кров’ю в історію України, я закликаю кожного бути толерантним до почуттів один одного, прошу не забувати полеглих та шанувати живих. Бо тільки від нас залежить, яким буде мир на нашій землі» — написав у привітанні Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top