Новости 27 мая 2019

На Снігурівщині депутата притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення

Депутата Киселівської сільської ради Снігурівського району визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це повідомляє Баштанська місцева прокуратура.

Вказана особа без поважних причин несвоєчасно подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим порушила вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановою Снігурівського районного суду депутата визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Загалом з початку року судами розглянуто 24 протоколи, які складено спеціально уповноваженими органами відносно депутатів, що допустили порушення вимог законодавства в сфері фінансового контролю, за результатами розгляду яких вина осіб знайшла підтвердження.

1 Комментарий

  1. Аноним

    30.05.2019 at 10:55

    звідки інформація про визнання винуватою, справа закрита за строками, а тим паче запізнився депутат з подачею декларації на три дні!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top