Горячее 28 мая 2019

На Снігурівщині розпочато ремонт доріг між селами [ФОТО]

Минулих вихідних розпочато ремонт автодоріг загального користування місцевого та комунального значення О15-19-05 сполученням (Снігурівка-Антонівка) – Нововасилівка – Галаганівка та С15-19-03 (Нововасилівка-Галаганівка) – Єлизаветівка.

Цієї зими стан проблемних відрізків на вказаних автошляхах призвів до застрягання автотранспорту. Не чекаючи потепління, за ініціативи голови РДА Інни Бойко, депутатів обласної ради та за сприяння управління інфраструктури ОДА було відразу залучено відповідну техніку для зняття верхнього шару ґрунту та багнюки аби забезпечити проїзд.

Зважаючи на аварійний технічний стан вказаних автомобільних доріг, голова райдержадміністрації Інна Бойко звернулась до керівництва області з клопотанням включити вказані автодороги до проекту розпорядження голови ОДА щодо розподілу субвенції з державного бюджету на ремонт і експлуатаційне утримання доріг як таких, що потребують першочергового ремонту.

У понеділок 27 травня заступник голови райдержадміністрації проінспектував хід ремонтних робіт, які розпочалися на автодорогах Нововасилівської сільської ради О15-19-05 та С15-19-03. Наразі проводиться згортання глини, укатування ґрунту віброкатком та улаштування стічних канав і стоків для попередження розмокання дорожнього покриття. Вже завезені перші вантажівки з щебеневою сумішшю для облаштування верхнього шару дорожнього покриття.

«Як ми і обіцяли мешканцям сіл, ми докладемо максимум зусиль, аби вирішити питання ремонту дорожнього покриття в напрямках сіл Галаганівка та Єлизаветівка. Також, запрошую жителів населених пунктів, депутатів всіх рівнів та усіх небайдужих громадян долучитися до громадського контролю за якістю виконання дорожніх робіт», – прокоментувала очільниця району Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top