Новости 21 июня 2019

Снігурівчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні [ФОТО]

21 червня снігурівчани зібралися на пам’ятний мітинг біля меморіалу загиблих земляків у Другій Світовій війні, щоб вшанувати пам’ять жертв війни в Україні. Участь у мітингу брали голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, представники ветеранських організацій та мешканці міста. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Недільний ранок 22-го червня 1941-го навіки залишиться в нашій пам’яті як День Великої Скорботи. Війна увірвалася в юність наших дідів і прадідів, мов чорний смерч. Палала квітуча українська земля. Згарище, чорні руїни там, де зовсім недавно вирувало щасливе життя.

Найкривавіша в історії світу війна принесла незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Вона увірвалася до кожної сім’ї, до кожної оселі і відібрала мільйони молодих життів.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав нашу країну під час Другої світової. Честь і слава живим героям! Вічна пам’ять загиблим.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top