Новости 24 июня 2019

Олена Донченко балотується до Верховної Ради по 130 округу

Депутат Миколаївської обласної ради Олена Донченко зареєструвалася як кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №130. Про це вона повідомила у себе на сторінці Facebook.

«Носити депутатський мандат для відповідальної людини — ноша. Перші дні на окрузі в Снігурівському районі мені хотілося власноруч все перекопати, почистити, перебудувати. Іноді, це відбувалося. Але, з часом, я зрозуміла, що моє бажання змінювати світ навколо тільки двома руками, ногами — дуже повільний процес. І навіть з ритмом життя 48 годин на добу, мені не вдасться дати людям те, чого вони заслуговують. Об’єднавши зусилля з усією командою партії «Наш край», ми почали залучати фінансування в район, і зміни ставали реальними і набагато ефективніше. За 4 роки депутатства, я можу сказати чесно — мені не соромно дивитися моїм виборцям в очі. І я вдячна кожній людині, хто повірив в мене тоді, в 2015 році і підтримує сьогодні», — написала Олена Донченко.

Вона зазначила, що балотується до Верховної Ради тому що впевнена, що будучи юристом, зможе прискорити процес змін для тих, хто цього заслуговує.

!Я впевнена, доля вона написана не для нас, а пишеться нами, тими людьми, які хочуть більшого і у яких вистачає сміливості зробити світ навколо таким, яким ми хочемо його бачити і в якому ми хочемо жити. Я піднімаю планку. Новий рубіж — Верховна Рада України, законодавча гілка влади. І я, будучи юристом, впораюся з цим і зможу прискорити процес змін для тих, хто цього заслуговує», — зазначила Донченко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top