Горячее 26 июня 2019

«Впродовж трьох років залучено майже 10 мільйонів гривень на реалізацію мікропроектів на Снігурівщині», — Інна Бойко

За 2017-2019 роки залучено 9,5 мільйонів гривень на реалізацію мікропроектів у Снігурівському районі. Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко на своїй сторінці у Facebook.

Очільниця району зазначила, що 2017 року райдержадміністрація активно почала брати участь в грантових проектах, які фінансуються за рахунок коштів районного та обласного бюджету.

«Ми зосередили увагу на проектах, які мають важливе значення для мешканців району. Наприклад, у 2018 році розпочато впровадження пілотної програми по встановленню систем очистки води в Снігурівській районні гімназії та Павлівському НВК. Вже цього року ми вже завершуємо відпрацювання даного пілотного проекту по міським школам і крокуємо далі по сільським школам», — написала Інна Бойко.

Вона додала, що ряд соціально-важливих проектів впроваджуються за рахунок співфінансування з обласним бюджетом, використовуючи лише 10% коштів з районного та місцевих бюджетів.

«Для прикладу, лише у 2019 році райдержадміністрацією було підготовлено 24 проекти, з них 20 проектів вже визнано переможцями. Таким чином, на реалізацію даних проектів загальною вартістю 3 000 000 грн з обласного бюджету, з районного та сільських бюджетів використано 339 тис.грн. Дані проекти передбачають придбання та встановлення семи башт Рожновського для покращення водопостачання у селах Бурханівка, Олександрівка, Вавилове, Галаганівка, Першотравневе, Киселівка, Кобзарці, капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення в с. Ясна Поляна, перший етап ремонту будинку культури в с. Новокандакове, ремонт спортзалу ЗОШ №3, сучасні центри та вуличні майданчики в школах та інше», — зазначила очільниця району.

Цього року за обласною програмою по будівництву футбольних полів зі штучним покриттям вдалося залучити 4 млн. грн., і в найближчі три місяці з’являться ще два нових футбольних майданчиків: в Снігурівській гімназії та Павлівському НВК.

Підбиваючи підсумки, голова РДА підкреслила, що за два роки райдержадміністрацією було залучено 9,5 млн.грн на реалізацію проектів для покращення умов життя молоді та людей різного віку, і це тільки по одному напрямку роботи по підготовці мікропроектів. Роботи по створенню проектів тривають і надалі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top