Горячее 03 июля 2019

Інна Бойко написала заяву про звільнення з посади голови Снігурівської райдержадміністрації [ІНТЕРВ’Ю]

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко написала заяву про дострокове припинення повноважень голови райдержадміністрації. Про це вона розповіла під час інтерв’ю у студії інтернет-видання «Мой город».

Нагадаємо, що політична партія «Наш Край» в Снігурівському районі запропонувала голові Снігурівської районної державної адміністрації Інні Бойко, яку політична сила підтримувала на виборах глави Снігурівської ОТГ, написати заяву і звільнитися за власним бажанням з посади.

Бойко зазначила, що написала заяву, але не тільки тому, що була така пропозиція від «Нашого краю». За її словами, нове керівництво Снігурівської ОТГ повинно взяти відповідальність на себе та зайняти всі рівні влади, щоб відповідати за все, що відбувається в районі.

«Я сьогодні (2 липня, — ред.) подала заяву на дострокове припинення повноважень голови райдержадміністрації. Не тільки тому, що звернувся Юрій Кормишкін до мене, а тому що якщо люди сьогодні довірили Леоніду Голоблі бути головою ОТГ, і всі інші сільські ради окрім Олександрівської будуть приєднуватися мабуть до Снігурівської громади, принаймні я буду їм так рекомендувати приєднатися, то тоді треба, щоб ця політична сила брала на себе всі рівні влади і відповідала за все, що буде відбуватися у цій ОТГ», — сказала Інна Бойко.

СУТЬ ВОПРОСА с Алексеем Лютиковым: уйдет ли Инна Бойко в отставку?

В студии Мой Город глава Снигиревской райгосадминистрации Інна Бойко поделилась своим мнением о выборах в Снигиревской ОТГ, которые состоялись 30 июня.Также она ответила, как отреагировала на предложение главы партии "Наш край" в Николаевской области Юрій Кормишкін написать заявление об увольнение.

Posted by Мой Город on 2019 m. liepos 2 d., antradienis

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top