Новости 15 июля 2019

Стало відомо про стан дівчат-велосипедисток, яких збили на трасі «Снігурівка-Миколаїв» [ВІДЕО]

Як раніше повідомлялося, 14 липня на трасі «Снігурівка-Миколаїв» водій ВАЗу здійснив наїзд на групу дітей-велосипедистів. Наразі стан постраждалих дівчат задовільний, їх вже відпустили додому. Про це повідомляє UA:Миколаїв.

Насамперед варто зазначити, що водій ВАЗу аби уникнули зіткнення з КамАЗом на зустрічній смузі, не здійснив обгін та збив велосипедистів.

Зступник головного лікаря з хірургічної роботи Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні Сергій Сірацький розповів, що після ДТП шістьох дівчат віком від 14 до 17 років доставили до лікарні. Там їм всім була надала невідкладна допомога, госпіталізації вони потребували.

«Одній дівчинці були накладені шви на рану, але вона не потребувала госпіталізації та може лікуватися за місцем проживання», — розповів лікар.

Аварія на трасі "Миколаїв — Снігурівка"

Шестеро дівчат, травмованих на трасі "Миколаїв — Снігурівка", вже вдома. Про це повідомив Сергій Сірацький, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні. Аварія сталася сьогодні вдень, водій автомобіля “Лада”, аби уникнули зіткнення з "КамАЗ" на зустрічній смузі, збив групу велосипедисток.

Posted by UA: Миколаїв on 2019 m. liepos 14 d., sekmadienis

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top