Новости 17 июля 2019

Призначення грошових винагород для Снігурівського міського голови замість обговорення проблемних питань громади

На розгляд першої сесії Снігурівської ОТГ було винесено питання «Про встановлення умов оплати праці міському голові Голоблі Л.М.». В проект рішення було внесено«надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу, щомісячне преміювання міського голови у розмірі 50 % посадового окладу, преміювання до Дня міста, Дня Незалежності України, професійного свята». З приводу проекту рішення до депутатів Снігурівської ОТГ звернувся голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

«Сьогодні перший день роботи і ми розглядаємо 50% надбавки за тяжку працю з урахуванням надбавки за ранг посадової особи. Хочете голосувати — голосуйте. Це означає, що в кінці місяця Леонід Миколайович її вже отримає. Але замість того, щоб обговорити проблеми, з якими зараз зіткнуться  громади сіл, які увійшли до ОТГ, поки вони не вступили в прямі міжбюджетні відносини, замість того, щоб намітити шляхи виходу з кризових ситуацій, ми визначаємо грошові винагороди голові за роботу, яку він ще не зробив», — звернувся до присутніх Кормишкін.

Не починати роботу з прийняття неправомірних рішень закликала колег депутат новоствореної ради Ірина Заприкут.

«Ми не можемо пакетом проголосувати за всі майбутні преміювання міського голови. Якщо і виникне потреба грошової винагороди, то за кожну з них депутати проголосують окремим рішенням на майбутніх сесіях. Не примушуйте депутатів починати роботу з прийняття неправомірних рішень, підсовуючи нам цей проект рішення. Як це «встановити голові такі умови праці»? Тобто він працюватиме тільки на таких умовах?» — звернулась до присутніх Заприкут.

Депутати зійшлись на тому, що питання про призначення надбавок за високі досягнення у праці, преміювання та матеріальну допомогу Снігурівському міському голові розглядатимуться за поданням за певний відпрацьований період.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top