Новости 25 июля 2019

На Снігурівщині під час спалювання сміття жінка ледь не знищила власний дім

24 липня на спец лінію «101» чотирнадцять разів надходили повідомлення про пожежі в природних екосистемах Миколаївщини. Лише на території Балабанівського лісового урочища державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» у м. Миколаєві внаслідок навмисних підпалів тричі виникали пожежі в різних місцях. Хвойну та листяну підстилку загальною площею 0,17 га гасили вогнеборці 5 Державної пожежно-рятувальної частини та працівники лісгоспу.

Цього разу пожнивні залишки горіли на території с. Петропавлівське Снігурівського району, с. Привільне Баштанського району, с. Зелене — Миколаївського. Загальна площа склала 13, 8 га. Не обійшлось й без випалювання сухої трави, сміття, чагарників, яких минулої доби зареєстровано 8 на відкритих територіях у Вітовському, Веселинівському, Снігурівському, Миколаївському районах області та м. Миколаєві. Площа від пожеж, спровокованих необережним поводженням з вогнем склала понад  22, 5 га.

Зокрема, у с. Василівка Снігурівського району під час спалювання господаркою сміття вогонь перекинувся на господарчу будівлю й ледь не поширився на житловий будинок. Завдяки злагодженій роботі вогнеборців врятовано оселю від впливу вогню.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top