Новости 26 июля 2019

«Від усього сказаного на зустрічах з людьми я не відмовляюся», — Олена Донченко подякувала виборцям за підтримку

Депутат Миколаївської обласної ради Олена Донченко подякувала всім, хто взяв участь у позачергових парламентських виборах. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, дякую всім, хто підтримав і не підтримав мене на цих виборах! Ця божевільна гонка подарувала мені колосальний досвід, безліч нових знайомств і зустрічей з людьми! Кожен з вас заслуговує на кращі умови життя в нашій країні, і кожен з вас зробив вибір. Хтось на користь свого кандидата, а хтось — просто вирішив не прийти на виборчу дільницю. Політичний нігілізм — це теж вибір. Але факт в тому, що за підсумком ми маємо унікальну ситуацію, коли у Президента є підтримка народу, є більшість в Верховній Раді, і, звертаючись до всіх вищезазначених, попереджаю: тільки спробуйте прогавити цей шанс! Люди цього не просто не пробачать, ми все цього не зрозуміємо і не приймемо», — зазначила Донченко.

Також вона зазначила, що незважаючи на результат на парламентських виборах, буде працювати над усім, що було сказано на зустрічах з людьми.

«Незважаючи на те, що до Верховної Ради я не пройшла, від усього сказаного на зустрічах з людьми я не відмовляюся. Проблем дуже багато, відповідно роботи ще більше. Але найголовніше — люди повинні бути почуті. І тільки при злагодженій роботі Президента, народних депутатів, місцевої влади ми можемо домогтися результату», — додала вона.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top