Новости 28 июля 2019

Жінки очолюють 10% фермерських господарств в Україні

Частка жінок, які очолюють сімейне фермерське господарство, складає в Україні всього 10%. Про це повідомляє видання АгроЮг з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

«Третина населення України проживає в сільській місцевості, 53% з них — жінки. Розуміючи роль гендерної складової в будь-якому економічному процесі, зокрема, і в сільському господарстві, Мінагрополітики створює рівні умови доступу для всіх програм державної підтримки, інформації та організаційних заходів. Крім того, міністерство  бере участь в організації окремих заходів сільськогосподарського спрямування для жінок», — підкреслила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова.

За її словами, спеціалізовані заходи для жінок направлені донести інформацію та дати реальні інструменти, як вести те чи інше прибуткове сільгоспвиробництво, як просувати свою продукцію, як робити її рентабельною.

В Мінагрополітики повідомили, що процент залучення жінок в сільськогосподарській діяльності не є оптимальним. До прикладу, доля жінок, які очолюють сімейне фермерське господарство, складає всього 10%.

«Якщо ми говоримо про сільгоспкооператив, то лише третина кооперативів, які отримали державну підтримку за нашими програмами, очолюється жінками. Тож перед нами стоїть ще багато завдань щодо сприяння діяльності жінок в АПК та заохоченні їх брати активну участь у сільськогосподарському підприємництві»,  — повідомила Ковальова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top