Горячее 25 июля 2019

Кабмін виділив Снігурівщині більше 10 млн гривень субвенції на соціально-економічний розвиток

10 липня Кабінетом Міністрів України з метою підтримки малих міст та селищ було прийнято розпорядження за № 500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Згідно з умовами даного розпорядження Кабінету Міністрів України передбачається провести розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами.

Так зокрема, з метою підтримки малих міст та селищ, до яких у тому числі відноситься і місто Снігурівка, у 2019 році згідно додатку 2 до вищезазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України заплановано надати субвенцію з державного бюджету районному бюджету Снігурівського району для міста Снігурівка у розмірі 10 055 218 гривень. (код бюджету 14319200000).

Переліки об’єктів та заходів, які можуть фінансуватися у 2019 році за рахунок даної субвенції формуються та затверджуються відповідними місцевими державними адміністраціями, виконавчими органами відповідних рад.

З метою своєчасного та ефективного використання коштів передбачених за даною субвенцією Снігурівською райдержадміністрацією невідкладно на засідання сесії Снігурівської районної ради виноситься питання щодо передачі коштів субвенції з державного бюджету районному бюджету Снігурівського району передбачених для міста Снігурівка у розмірі 10 055 218 грн. з районного бюджету до бюджету Снігурівської міської ради, яка відбудеться вже 26 липня.

В зв’язку з чим, Снігурівською райдержадміністрацією рекомендовано Снігурівській міській раді якнайшвидше сформувати переліки об’єктів та заходів по місту Снігурівка, які можуть фінансуватися у 2019 році за рахунок даної субвенції та винести їх для розгляду та затвердження виконавчого комітету Снігурівської міської ради.

В свою чергу Снігурівська райдержадміністрація рекомендує міській раді обов’язково включити до переліку об’єктів та заходів по місту Снігурівка, які можуть фінансуватися у 2019 році за рахунок даної субвенції наступні об’єкти та заходи:

— проект «Нове будівництво внутрішніх мереж газопостачання багатоквартирних житлових будинків по вул.Суворова, № 25, 27, 31, 33, 37 м.Снігурівка Миколаївської області» — по якому у Вас вже є в наявності необхідна проектно-кошторисна документація та що в свою чергу надасть можливість завершити процес газифікації мікрорайону «Сім вітрів» у місті Снігурівка;

— придбання 3 – 4 пасажирських автобусів, що надасть можливість належним чином забезпечити пасажирські перевезення належної якості як по самому місту так і між населеними пунктами, що увійшли до новоствореної об’єднаної територіальної громади.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top