Новости 20 августа 2019

Жителі Снігурівської ОТГ пропонують направити 10 млн грн субвенції на ремонт доріг

Жителі Снігурівської об’єднаної територіальної громади виступають за використання 10 млн грн державної субвенції на ремонт дорожнього покриття вулиць міста Снігурівка: Янтарна, Набережна, Снігурівська, Іди Лауди, Шевченка, Веселкова, Горького, провулка Новий. Про це свідчать результати голосування, ініційованого «Нашим краем». За дану пропозицію уже проголосувало 66% респондентів, що взяли участь в опитуванні. 

Нагадаємо, 10 липня 2019 року Уряд ухвалив рішення про спрямування 1,4 млрд гривень на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яким передбачено виділення коштів у сумі 10 млн гривень на розвиток Снігурівської ОТГ.

«Наш край» запропонував жителям Снігурівської ОТГ висловити свої побажання з приводу розподілу цих коштів за допомогою онлайн-голосування. У Google-формі респондентам запропоновано декілька варіантів, а також є можливість запропонувати свій варіант відповіді. Уже тиждень триває голосування, побажання жителів громади розподілились наступним чином.

Зі значним відсотком лідирує пропозиція про ремонт дорожнього покриття вулиць міста Снугурівка: Янтарна, Набережна, Снігурівська, Іди Лауди, Шевченка, Веселкова, Горького, провулка Новий — 66 %.

За придбання автобусів для забезпечення сполучення сіл, що увійшли до ОТГ, зі Снігурівкою, проголосувало на сьогодні 17, 3%.

9,1 % набрала пропозиція по завершенню газифікації п’яти багатоповерхових будинків мікрорайону «Сім вітрів» міста Снігурівка.

Все більше жителів вказують власний варіант відповіді – якісне дорожнє сполучення з Херсоном, відстань до якого для жителів громади менше, ніж до Миколаєва – таких вже 4%.

Раніше повідомлялося, що Снігурівська громада може втратити 10 млн грн субвенції через бездіяльність керівництва ОТГ.

Нагадаємо, що згідно з інформацією у системі публічних закупівель «Prozorro», у липні 2018 року Снігурівська міська рада оголосила тендер на ремонт сімох вулиць міста. У кожному з лотів переможцем було обрано ТОВ «Клік груп». При тому, різниця у часі між оприлюдненням тендерної документації та обрання переможця в усіх сімох лотах складала декілька хвилин. Тоді ж зазначалося, що ТОВ «Клік груп» було створено за декілька місяців до проведення тендеру, а статуний капітал фірма складає 500 гривень.

Вже за декалькі днів після початку ремонту снігурічани почали скаржитися на те, що відбувається на їх вулицях. Мешканці Снігурівки розповідали, що дороги засипаються сумішшю піску та каміння. При тому, окрім херсонського підрядника тоді дороги ремонтувала і техніка комунального підприємтсва «Снігурівський комунальник».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top