Новости 20 августа 2019

На першій сесії депутати проголосували за щомісячне та «святкове» преміювання голови Снігурівської ОТГ Голоблі [документ]

На першій сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, яка відбулася 16 липня, більшість депутатів прийняли рішення про встановлення умов оплаті праці міському голові Леоніду Голоблі, яке передбачає щомісячне та святкове преміювання. Про це йде мова у рішення №3 від 16 липня, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Згідно цього рішення, окрім окладу, Голобля отримуватиме надбавки — за вислугу років в розмірі 40 % від посадового окладу і рангу; надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Також рішення передбачає щомісячне преміювання Голоблі у розмірі 50 % посадового окладу за фактично відпрацьований час. Премію мер також отримуватиме до Дня міста, Дня Незалежності України, професійного свята – Дня місцевого самоврядування та по результатам роботи за поточний календарний рік.

Окрім премій Голоблі надаватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення.

За дане рішення проголосувало 17 депутатів, проти – 5, утрималось – 1, один – не голосував.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top