Новости 22 августа 2019

«Вся суть і цілі виявилися відразу. Хто голосував – користуйтесь», — снігурівчани жорстко розкритикували голову ОТГ Голоблю за премії та надбавки

Як вже раніше повідомлялося, на першій сесії Снігурівської міської ради більшість депутатів прийняли рішення про встановлення умов оплаті праці міському голові Леоніду Голоблі, яке передбачає щомісячне та святкове преміювання. Таке рішення розкритикували жителі міста, зауваживши, що спочатку треба показати результати, а вже потім встановлювати собі премії.

Ірина Салабутіна зазначила, що коли питання заходить про вирішення проблем у місті, то влада починає кричати про відсутність грошей у бюджеті, і в той же час встановлює голові премії.

«Круто!!! Мат.помощь, надбавки, социалка, а особенно «Вдохновляет» премия ко Дню города, Дню независимости и самоуправления. А мы не живём в этом городе??? Мы не живём в Независимой стране??? Почему у других нет таких премий раз в год? Было бы интереснопосмотреть на цифры, какой оклад у головы! За год наверняка тысяч 350-400 получится, а то и больше. А вообще все вокруг кричат, что денег в бюджете НЕТ, затягивайте пояса!», — написала вона.

Вона обурена тим, що податки снігурівчан уходять на зарплатні чиновників, а не на розвиток міста.

Сергій Хімін зазначив, що з першої сесії обрана влада ОТГ показала всю свою суть на цілі

«Вся сущность и цели проявились сразу. Кто выбирал или голосовал – ПОЛЬЗУЙТЕСЬ», — написав він.

Сергій Черненко дивується, що в такому маленькому містечку виник такий великий бардак.

«Жах.. Таке маленьке у нас Містечко, і такий великий в ньому бардак», — обурений снігурівчанин.

Оксана Ротар додала, що депутатам повинно бути соромно приймати такі рішення

«Сором і ганьба вам, депутати,що проголосували за таке рішення.! Спочатку результати роботи,а потім премії та надбавки!!!» — обурилася снігурівчанка.

Корситувач Facebook Сергій Петрович прокоментував, що особисто Голоблі на все начхати, що б не писали жителі Снігурівки.

«Если бы у этого субьекта была хоть грамуличка совесть, то возможно и дало бы ну хоть какой-то результат. А так ТЫ абсолютно прав — бумага или фейсбук все вытерпят, а лично ему абсолютно на увсе насрать», — написав він.

Нагадаємо, що окрім окладу, Голобля отримуватиме надбавки — за вислугу років в розмірі 40 % від посадового окладу і рангу; надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Також рішення передбачає щомісячне преміювання Голоблі у розмірі 50 % посадового окладу за фактично відпрацьований час. Премію мер також отримуватиме до Дня міста, Дня Незалежності України, професійного свята – Дня місцевого самоврядування та по результатам роботи за поточний календарний рік. Окрім премій Голоблі надаватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top