Новости 30 августа 2019

Снігурівчани вшанували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Снігурівці відбувся пам’ятний мітинг біля Стели борцям за волю та незалежність України. У меморіальних заходах брали участь заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Андрій Гищак, голова районної ради Тетяна Мезіна, учасники бойових дій на Сході України та громадськість міста.

Серед перших воїнів АТО, які добровільно, за покликом серця вирушили на війну, були і наші земляки. Із вірою в серці, без жодних вагань вони їхали боронити Схід України від російських бойовиків.

Протягом останніх років Снігурівщина, як і вся Україна втрачала своїх найкращих синів і багато разів прощалася із героями – учасниками боротьби на Сході нашої країни.

Снігурівчани згадали імена земляків, які героїчно загинули, захищаючи східні кордони України вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top