Горячее 10 сентября 2019

«Ми на фоні міської ради виглядаємо потужніше», — Бійчук про недоцільність приєднання Горохівської громади до Снігурівської ОТГ [ВІДЕО]

Голова Горохівської сільської об’єднаної територіальної громади Валерій Бічук зазначив, що громада не має бажання та цілей об’єднуватися зі Снігурівською ОТГ, так як наразі сільська громада має більш потужний фінансовий стан. Про це він розповів у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

За словами Бійчука, Горохіська територіальна громада має кращий фінансовий стан, ніж Снігурівська. Крім того, за словами сільського голови, їхня громада не відходить від перспективного плану об’єднаних громад.

«Фінансовий стан Горохівської територіальної громади набагато кращий, чим фінансовий стан міської ради. На сьогодні Горохівська територіальна громада пройшла всі експертні та юридично-правові рішення, узгодження і затверджена, як спроможна територіальна громада. Тим більше у нас сьогодні ще іде мова про приєднання Тимофіївської та Олександрівської сільських рад. Ми вписуємося юридично у перспективний план об’єднаних громад. Ми на фоні міської ради виглядаємо потужніше, і ми сьогодні не бачимо доцільності (приєднуватися до міста, — прим.ред.). Сьогодні люди, фермера, платники податків хочуть, щоб їхні податки йшли на розвиток їхньої громади і території», — сказав Бійчук.

Також він додав, що Горохівська ОТГ не ставить собі за мету лише «проїдати» бюджет, навпроти, громада має намір розвиватися далі.

 «В планах не тільки сформувати територіальну громаду, яка буде проїдати, але яка буде і розвиватися виходячи з джерел фінансових надходжень», — додав голова громади.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top