Горячее 13 сентября 2019

У Снігурівці безхатьки підпалили сміттєзвалище міського комунального підприємства [ФОТО]

У місті Снігурівка вже декілька днів горить сміттєзвалище міського комунального підприємства «Снігурівський благоустрій». Як з’ясувалося, комунальники поки не повідомляли рятувальників про загоряння, намагаючись погасити осередки тління своїми силами. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, що у середині серпня на цьому сміттєзвалище вже виникала пожежа, але тоді її вдалося загасити завдяки особовому складу та техніці ДСНС.

Керівник КП «Снігурівський благоустрій» Людмила Мамоненко розповіла, що на звалищі дим йде з ями.

«Ми сьогодні бульдозером весь день працюємо. Я все контролюю. Ми своїми силами справляємося, у ДСНС не повідомляли. Ми там постійно працюємо, розчищаємо. Там нема такої пожежі, щоб потрібно було викликати рятувальників», — розповіла Мамоненко.

Єдиною причиною загоряння на комунальному підприємстві бачать у безхатьках, які живуть на звалищі.

«Там загоряння портрапило у яр, там є такий яр, воно нікуди далі не розповсюдиться. Перегорить і все. Там безхатьки, то один підпалив, то інший підпалив. У нас же там нема охорони. Але ми тримаємо все під контролем. Я рахую, що там нема приводу для паніки, якщо раптом місцеві жителі щось там побачили. Ситуація не тільки у нас така, всюди по Україні», — запевнила директорка КП.

У прес-центрі ГУ ДСНС України у Миколаїській області відповіли, що повідомлень про горіння звалища у Снігурівці їм не надходило.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top