Горячее 17 сентября 2019

«Це не розвиток громади», — Кормишкін про наміри керівництва Широківської ОТГ витратити 7 мільйонів на будівництво адмінцентру

Голова постійної комісії з питань АПК Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін розкритикував наміри керівництва Широківської об’єднаної громади щодо будівництва адмінцетру за 7 мільйонів гривень. Про це йшла мова на засіданні комісії у понеділок, 16 вересня, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

На комісії розглядалося питання Перспективного плану формування громад Миколаївщини. Під час обговорення голова Широківської ОТГ Сергій Пересунько запевнив депутатів, що громада наразі спроможна, розвивається та не хоче приєднуватися до інших ОТГ.

Голова комісії Юрій Кормишкін зазначив, що наразі у Широківській ОТГ є плани побудувати адмінцетр за 7 мільйонів гривень. Він зазначив, що таке витрачання коштів не посприяє розвитку громади. За словами Кормишкіна, розвиток ОТГ повинен полягати не в адмінцетрі, а в реальних послугах для населення.

«Я знаю, що в Широківській ОТГ заплановано 7 мільйонів гривень на будівництво адміністративного центру в селі Широке. Якщо є зайві кошти, ви хочете побудувати за 7 мільйонів адмінцентр. Не школу, не спортзал або басейн, не дороги побудувати. Навіщо адмінцентр, якщо є сільська рада і можна ходити туди. Розвиток громади повинен полягати не в адмінцетрі, а в послугах – водозабезпечення, дороги, чи ще щось. Побудувати адмінцетр – це не розвиток громади, це розвиток десяти чоловік, які будуть приходити і працювати на зарплатню. Побудуйте водогін у Широкому, Червоній Долині, або в Новопетрівці. І все буде набагато краще», — сказав Кормишкін.

Пересунько погодився, що такі плани дійсно є у керівництва громади, але рішення про виділення коштів ще не приймалося.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ході засідання постійної аграрної комісії Миколаївської облради було прийнято рішення про те, щоб перенести засідання сесії на середу, 18 вересня, і першим на порядку денному розглянути питання про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top