Горячее 24 сентября 2019

На сесії Снігурівської ОТГ депутати знову не змогли обрати секретаря міськради

У вівторок, 24 вересня, на засіданні ІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання депутати не змогли обрати секретаря міської ради, кандидатуру якого запропонував депутатьский корпус. Про це повідомляє кореспондент видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, що на першій сесії Снігурівської ОТГ питання обрання секретаря міської ради залишилося невирішеним. Тоді на посаду секретаря ради була висунута кандидатура Тетяни Андрющенко. В результаті таємного голосування рішення не прийнято –14 депутатів проголосували проти запропонованої кандидатури і тільки 10 підтримали.

Після цього депутати надали звернення щодо обрання секретарем міської ради Геннадія Шияна, підписане 13 депутатами – 50 % складу ради, що являється законною підставою для винесення до розгляду на сесії кандидатури. На першій сесії секретаріат не зареєстрував це звернення. А новообраний Снігурівський міський голова Леонід Голобля відмовився розглядати це питання, мовляв, виносити кандидатуру на посаду секретаря має право лише голова.

Втім, тоді Голобля ввів присутніх в оману, адже згідно ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо обрання секретаря сільської, селищної, міської ради, якщо рада не підтримала кандидатуру, запропоновану відповідним головою, пропозиція щодо кандидатури секретаря ради може вноситися на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу відповідної ради.

Врешті кандидатура Шияна була винесена на другу сесії 24 вересня. Шляхом таємного голосування за нього віддали голоси 8 депутатів, 16 проголосували проти.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top