Без рубрики 27 сентября 2019

«При чому тут те, що кажуть люди?», — Голобля про обурення снігурівчан підвищенням тарифу на водопостачання

Снігурівський міський голова Леонід Голобля під час обговорення питання формування персонального складу виконавчого комітету Снігурівської міської ради відхилив пропозиції депутатів щодо внесення змін до проекту рішення, який був запропонований мером та натякнув, що «немає різниці, що кажуть люди». Про це йшла мова на засідання сесії Снігурівської ОТГ 24 вересня, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Так, під час обговорення питання формування складу виконкому депутат Олександр Жигалко заявив, що час від часу мешканці Снігурівки плутають повноваження депутатського корпусу та виконкому. Він запропонував включити до складу виконкому Любов Воронову.

«Може треба внести до складу виконкому людину з бухгалтерським фахом? Була ситуація, коли виконком прийняв тариф на воду і ціну поставив одну, а жителі заявляють про те, що це депутати і ціну на воду підняли депутати, а не виконком», — заявив Жигалко.

Голобля відповів, що для людей депутатський корпус та виконком може бути одним і тим же, і взагалі неважливо, що кажуть снігурівчани.

«При чому тут те, що кажуть люди? Для людей і депутати, і члени виконкому може бути одним і тим же», — відповів мер.

Після цього Жигалко все ж настоював на тому, щоб внести Воронову до складу виконкому. На це юрист міської ради відповів, що пропозицію щодо персонального складу виконкому вносить міський голова, і спочатку треба проголосувати за його пропозицію.

Раніше повідомлялося, що на сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, яка відбулася 24 вересня, депутати більшістю голосів затвердили персональний склад виконавчого комітету міської ради. За 23 члена виконкому, запропонованих мером Леонідом Голоблею, проголосували 20 депутатів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top