Новости 01 октября 2019

У Снігурівському районі неповнолітні замість занять у школі збирали врожай цибулі на полях

Збором вражаю цибулі замість навчання у школі займалися 24 учні 7-10 класів Снігурівського району. Саме зазначений факт зафіксували представниками поліції та Управління Держпраці у Миколаївській області.

Під час проведення інспекційного відвідування було встановлено, що роботодавець не укладав трудових договорів з жодним неповнолітнім-працівником. Батьки знали якою справою займаються їх діти, проте відсутність трудового договору не викликала в них занепокоєння.

Роботодавець факт залучення дітей на виконання робіт визнає. Проте позиція сільгосппідприємства про відсутність доцільності укладання трудового договору з кожним неповнолітнім-працівником залишається незмінною. Адже роботи короткострокові, батьки трудову діяльність дітей погодили та сприймають, як захід навчально-виховного характеру, школа також підтримує таку ініціативу.

Нагадаємо, що відповідно до статті 2 Кодексу законів про працю України працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. При цьому, неповнолітні особи залучаються до виконання робіт лише за наявності укладеного трудового договору у письмовій формі (стаття 24 КЗпП України) та праця така має бути оплачувана.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top