Новости 17 октября 2019

Снігурівщина лідирує серед районів по надходженням до загального фонду місцевого бюджету за надання адміністративних послуг

З початку року центрами надання адміністративних послуг було надано 293462 послуги. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість звернень до центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області збільшилась на 17%, або на 43826 звернень. Про це повідомляє відділ з питань організації надання адміністративних послуг облдержадміністрації.

За надані адміністративні послуги у сфері державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу надійшло 6,2 млн. гривень.

За січень — вересень 2019  року до загального фонду місцевого бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації виконавчі органи міських рад Миколаєва, Вознесенська, Первомайська, Очакова та Южноукраїнська, а також районні державні адміністрації отримали понад 6,2 млн. грн.

Міста обласного значення отримали понад 2,3 млн. грн. Лідерами стали м. Миколаїв (понад 1,5 млн. грн), м. Вознесенськ (понад 566 тис. грн) та м. Первомайськ (понад 327 тис. грн).

Серед райдержадміністрацій лідирують Снігурівська (понад 546 тис. грн), Кривоозерська (понад 345 тис. грн) та Миколаївська (понад 344 грн).

Усього райдержадміністрації отримали близько 3,6 млн. грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top