Новости 23 октября 2019

Жителька Снігурівки подала до суду на міську раду через неправомірне підвищення тарифу на воду

Жителька міста Снігурівка подала до суду на виконавчий комітет Снігурівської міської ради через підвищення тарифу на водовідведення та водопостачання до 46 гривень за кубометр. У середу, 23 жовтня, відбулося підготовче засідання суду, а розгляд справи по суті відбудеться напочатку листопада у Миколаївському окружному адміністративному суді. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, що в квітні, під час засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради було прийнято рішення про коригування тарифу на водопостачання та водовідведення, згідно якого ціна на воду підвищиться до 46 гривень за кубометр. При цьому була порушена процедура затвердження тарифу – керівництвом мерії та КП не проводилось опрацювання питання з депутатами, головами постійних комісій, не була надана обґрунтована калькуляція тарифу, не проведено експертизу якості води.

Після цього Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області на запит мешканців Снігурівки проведено аналіз окремих складових планових розрахунків тарифів на послуги, що надаються КП «Снігурівський комунальник». За висновками управління, підприємством порушено Порядок формування тарифів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, та порушена процедура погодження у відповідності до вимог законодавства.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top