Новости 28 октября 2019

У мерії запевнили, що мешканці багатоквартирних будинків Снігурівки отримають пільгові тарифи за електроенергію

Мешканці багатоквартирних житлових будинків міста Снігурівка зможуть користуватися пільговими тарифами по оплаті за спожиту електроенергію у зимовий період. Про це повідомили у прес-службі Снігурівської міської ради.

Нагадаємо, раніше на сторінці «Наш край Снігурівка» з’явилася інформація про те, що через недбалість мера Снігурівки Леоніда Голоблі та чиновників міської ради мешканці багатоповерхових будинків можуть втратити пільгових тариф на електроенергію в зимовий період.

Так, у зв’язку з тим, що Снігурівською мерією протягом року не був наданий Акт з переліком багатоквартирних будинків, то вже 30 вересня 2019 року представники енергопостачальної компанії (колишнього РЕСу) на адресу міського голови направили терміновий лист-нагадування про негайне надання їм відповідного акту.

Лише після цього листа-нагадування у мерії вирішили повідомити, що 4 жовтня міською радою на адресу Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Миколаївській області було направлено лист разом з довідкою з проханням скласти та видати акт про відсутність у багатоквартирних будинках міста Снігурівка газифікації природним газом та/або нефункціонування систем централізованого теплопостачання.

При цьому, провину на те, що даний акт досі не був отриманий у мерії переклали на те, що у Державній інспекції енергетичного нагляду України у Миколаївській області проводилися конкурси на зайняття вакантних посад.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top