Новости 11 ноября 2019

Голова аграрної комісії облради Кормишкін склав свої повноваження

У понеділок, 11 листопада, депутат Миколаївської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Юрій Кормишкін написав заяву про складання своїх повноважень як голови постійної комісії за власним бажанням. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

В повідомленні йдеться про те, що багато депутатів на останньому засіданні сесії облради заявляли, що їй необхідне переформатування, а також зміна заступника голови облради та голів двох профільних комісій.

Я вже говорив, що за своє крісло не тримаюся і запропонував підійти глобально – поміняти все, в тому числі і глав ВСІХ комісій. Так ось, написав заяву про складання з себе повноважень глави депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села. Закликаю глав інших комісій і заступника голови обласної ради Кротова зробити те ж саме! Хто знає, можливо, когось оберуть заново, але це вже буде новий формат, загальне рішення, яке не викличе ні у кого питань щодо квотного підходу в призначеннях, – зазначив депутат.

Юрій Кормишкін запропонував депутатам показати на своєму прикладі, що вони дійсно хочуть переформатувати облраду не тільки гучними заявами під час сесії, а й на справах.

Ось і подивимося, хто з вас дійсно хоче змін, а хто – популіст, який просто тримається за владу і публічно піариться, а місце втратити боїться. Я переконаний, що ми всі, депутати, обрані народом, повинні працювати на благо жителів Миколаївської області і ніяк інакше! – наголосив Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top