Новости 15 ноября 2019

Районна рада звернулася до ОДА, Кабміну та Верховної Ради щодо критичного стану дороги Снігурівка-Херсон

На 39 позачерговій сесії Снігурівської районної ради депутати звернулися до обласної та центральних органів влади щодо стану автомобільної дороги загального користування державного значення Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка, яка більш відома під назвою «Снігурівка-Херсон». Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

За словами голови райради Тетяни Мезіної, дана пропозиція обговорювалася на депутатських комісіях і була одноголосно усіма підтримана.

«Ми врахували всі відрізки доріг. По-перше, від Кобзарців до Снігурівки, від березнегуватьского повороту до птахофабрики, від Снігурівки до Херсону», — зазначила голова райради.

Зрештою, на сесії депутаті звернулися до Миколаївської обласної ради, обласної державної адміністрації, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо стану автомобільної дороги загального користування державного значення Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка – /Р-47/, км 0+000 – км 126+604.

Напередодні у мережі інтернет автомобілісти опублікували чергове моторошне відео, як в даний час виглядає дорога між Херсоном та Снігурівкою. За словами водія, який зняв на відео дорогу, цю трасу востаннє ремонтували ще у 2008 році. Відтоді лише місцеві жителі та фермери своїми силами час від часу засипають найбільші ями.

Раніше інтернет-видання Снігіревка.ІНФО повідомляло, що на ремонт траси Т-15-05 (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка»), яку в народі називають дорогою «Снігурівка-Херсон», необхідно понад 200 мільйонів гривень.

А користувачі соцмережі Facebook не перестають публікувати фото стану траси Снігурівка — Херсон і навіть назвали її найгіршою в країні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top