Горячее 30 ноября 2019

Снігурівчани висловили своє обурення новими тарифами на комунальні послуги в місті [ВІДЕО]

У п’ятницю, 29 листопада, в приміщенні зали засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч мешканців міста Снігурівка з представниками районної та міської влади. В ході зустрічі мешканці міста розкритикували керівництво ОТГ та висловили обурення щодо прийнятих виконкомом Снігурівської міської ради тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз сміття.

Більшість місцевих мешканців, особливо пенсіонери не в змозі їх оплатити. На зустріч з мешканцями довелося викликали представників міської ради та керівників комунальних підприємств міста, аби вони надали пояснення мешканцям щодо прийнятих тарифів.

Як раніше повідомлялося, керівництво КП «Снігурівський комунальник» під час судового засідання по оскарженню тарифу на воду апелювали фактами, які підтверджують збитковість підприємства при діючому, вже скорегованому тарифі. І стверджували, що ситуацію може виправити лише ще більше підвищення ціни на воду для населення, яке вже заплановано на 2020 рік.

Снігурівчани висловили своє обурення новими тарифами на комунальні послуги в місті

Снігурівчани висловили своє обурення новими тарифами на комунальні послуги в містіУ п’ятницю, 29 листопада 2019 року, в приміщенні зали засідань райдержадміністрації відбулася зустріч мешканців міста Снігурівка з представниками районної та міської влади. В ході зустрічі мешканці міста розкритикували керівництво ОТГ та висловили обурення щодо прийнятих виконкомом Снігурівської міської ради тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз сміття. Більшість місцевих мешканців, особливо пенсіонери не в змозі їх оплатити. На зустріч з мешканцями довелося викликали представників міської ради та керівників комунальних підприємств міста, аби вони надали пояснення мешканцям щодо прийнятих тарифів. Деталі в наступному відеосюжеті.

Posted by Снігурівська районна державна адміністрація on 2019 m. lapkričio 29 d., penktadienis

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top