Новости 30 ноября 2019

У селі Горохівської ОТГ люди вже майже два місяці без води — керівництво громади ніяк не реагує на проблему

У селі Баратівка, яке входить у Горохівську об’єднану територіальну громаду, люди вже майже два місяці сидять без водопостачання. Про це у коментарі Снігурівка.ІНФО розповів ексдепутат районної ради Олександр Заліпський.

Як розповідає Заліпський, люди у відчаї зібралися на вулиці. Наразі ані староста села, ані керівництво ОТГ поки не відреагували на проблему.

«Люди зібралися на вулиці, вже не знають, що робити. Тут на вулиці у людей вже більше ніж півтора місяці немає води. Люди платять як належно, але води немає. Я у минулому районний депутат, коли виникали такі проблеми, все одразу вирішувалося. Зараз ні староста села, ні депутати, ні голова ОТГ нічого не вирішують», — розповів Заліпський.

Він впевнений, що воду людям перекрили навмисно, адже баратівці зібрали підписи, щоб поміняти старосту свого села.

«Причина відсутності води може бути яка завгодно. Треба же дивитися і перевіряти. Але я упевнений, що це навмисно перекрили людям воду, щоб насолити. Причина в тому, що люди по всьому селі зібрали списки, щоб я був старостою у селі. Керівництву ОТГ це не сподобалося. Мені та посада і не треба, то люди самі організувалися і зібрали списки, а владі це заїло», — додав ексдепутат.

Також Заліпський зазначив, що люди постійно звертаються до виконуючої обов’язки старости села Любов Павлік, але ніякого результату від цього немає.

«Так само не реагує і голова ОТГ. Він навіть слухавку не бере не від людей, не від мене. Тут також є місцевий депутат, люди і до нього звертаються, але він також не хоче нічого робити. Наразі води немає на одній вулиці, тому я впевнений, що її просто перекривають. Ніхто не хоче займатися робото. Тим не менш, зарплата у старости села 18 тисяч гривен. У голови ОТГ 20 тисяч», — каже Заліпський.

Місцеві мешканці у відчаї розповідають, що не знають, до кого звернутися, щоб вирішити проблему водопостачання.

«Ми хочемо, щоб нам хтось допоміг. Що ж ми страждаємо вже майже два місяця! У тому місяці ми набрали лише піввідра води. Я хвора людина, не помитися, нічого. Що нам робити? Доки не було ОТГ, ми не страждали від такого. Тепер біда, куди звертатися? Я сьогодні приїхала з лікарні, у мене навіть кружки води немає. Ми вже не знаємо, що нам робити. Сьогодні ми зранку дзвонили до голови ОТГ, ніхто нам не відповів, там немає зв’язку», — розповідає місцева мешканка Баратівки.

Зазначимо, що журналісти Снігурівка.ІНФО також намагалися звернутися за коментарем до голови Горохівської ОТГ Валерія Бійчука, але його телефон вимкнений.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top