Горячее 02 декабря 2019

Снігурівчани пікетували міську раду з вимогою зменшити тарифи на воду [ФОТО]

У понеділок, 2 грудня, десятки мешканців Снігурівки вийшли на акцію протесту під міську раду з вимогою зменшити тарифи на водовідведення та водопостачання. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в приміщенні зали засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч мешканців міста Снігурівка з представниками районної та міської влади. В ході зустрічі мешканці міста розкритикували керівництво ОТГ та висловили обурення щодо прийнятих виконкомом Снігурівської міської ради тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз сміття.

Втім люди заявили, що влада міста ніяк не реагує на їх вимоги, замість цього лише підіймає тарифи. Через це небайдужі снігурівчани організувалися та вирішили висловити своє обурення безпосередньо міському голові Леоніду Голоблі.

Зазначимо, що коли люди зайшли у мерію, Голобля почав акцентувати увагу на політичні сили змість того, щоб обговорити зі снігурівчанами тариф.

«Леонід Миколайович, навіщо ви зараз про партії, навіщо змішувати все у купу! При чому тут Бойко? Пенсіонери – це політично незалежні люди. Нам треба зменшити тариф, а не розповідати про політики», — кричали меру люди.

Як раніше повідомлялося, керівництво КП «Снігурівський комунальник» під час судового засідання по оскарженню тарифу на воду апелювали фактами, які підтверджують збитковість підприємства при діючому, вже скорегованому тарифі. І стверджували, що ситуацію може виправити лише ще більше підвищення ціни на воду для населення, яке вже заплановано на 2020 рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top