Горячее 09 декабря 2019

Нуль замість 10 мільйонів: Кабмін забрав у Снігурівського району субвенцію на соціально-економічний розвиток [ДОКУМЕНТ]

4 грудня на засіданні Кабінету міністрів були внесені зміни в розпорядження від 10.07.2019 року, яким змінено розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток та зменшений на 1 мільярд 700 мільйонів гривень її загальний обсяг. Про це повідомляє прес-служба Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

Громадам розподілено всього 790 млн грн з запланованих 2,5 мільярдів гривень. Крім того, виключено значну кількість об’єктів соціального значення і бюджетів органів місцевого самоврядування. Так, затвердженими змінами виключено 50% бюджетів органів місцевого самоврядування, з яких переважна більшість — об’єднані територіальні громади. При цьому для більшості органів місцевого самоврядування значно зменшені обсяги субвенції, в окремих випадках до 2-3 тис грн.

Урізали субвенції і на Миколаївщині. Так, субвенції в бюджет Миколаєва з 5,7 млн ​​грн залишилося 4,2 млн грн, до бюджету Вознесенська з 916 тис. грн — 66,4 тис. грн, Южноукраїнська — з 250 тис. грн 66,32 тис., А в бюджеті Первомайська замість 480 тис. грн зовсім нуль.

Крім того, нуль замість запланованих раніше 10 мільйонів гривень отримає і Снігурівський район. Також ні з чим залишили Братський, Єланецький, Врадіївський, Кривоозерський райони.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top