Новости 11 декабря 2019

На Снігурівщині у власність держави повернули землі, вартістю більше 30 мільйонів гривень

Снігурівським відділом Баштанської  місцевої прокуратури вжито заходів до повернення у розпорядження держави земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) площею майже 580 га вартістю 31 млн грн, розташованої в межах території Першотравневої сільської ради Снігурівського району.

Прокуратурою з’ясовано,  що у 2013 році, будучи головою фермерського господарства та маючи у користуванні земельні ділянки, особа отримала в оренду на пільгових умовах зазначену земельну ділянку нібито для створення фермерського господарства. Однак, після отримання в оренду цих земель у позаконкурентному порядку, вказана особа передала земельні ділянки в суборенду аграрному підприємству строком на 48 років.

Реагуючи на зазначені порушення, Баштанська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконними наказів Головного управління Держгеокадарсту в області, недійсним договору оренди земельної ділянки та повернення її державі, який задоволений у повному обсязі.

9 грудня 2019 року, на виконання рішення суду, місцевою прокуратурою забезпечено скасування реєстрації договорів оренди та суборенди вказаної земельної ділянки та повернення її у розпорядження держави.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top