Горячее 13 декабря 2019

Депутати Снігурівської міськради не підтримали вимогу людей щодо скасування рішення виконкому про тарифи на воду

Під час сесії Снігурівської міської ради, яка відбулася 12 грудня, ініціативною групою мешканців було внесено до порядку денного питання Про скасування рішення виконавчого комітету від 04 грудня 2019 року № 142 «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на послуги по централізованому водопостачанню та водовідведенню».

Після довгих суперечок та натиску з боку жителів, присутніх на сесії, питання було внесено до порядку денного та поставлено на голосування.

«Якщо ви проголосуєте за скасування тарифу, ви залишите місто без водопостачання», — звернувся до присутніх снігурівський міський голова Леонід Голобля.

Після цього до колег звернулась депутат міської ради Ірина Заприкут.

«Я прошу не маніпулювати фактами. Якщо ми проголосуємо за відміну цього тарифу, сядемо за стіл перемовин і прозоро призначимо тариф, ми, перш за все, станемо на захист наших виборців. В мене, особисто, виникає питання. Як комунальне підприємство, маючи два роки тому збитки 200 тисяч гривень за два роки діяльності збільшило тарифи, отримало з бюджету міста тільки в цьому році 2 млн 800 тисяч гривень — і в підсумку має на рахунку мінус два мільйони? Якщо ви нам і виборцям це поясните, проведете прозорий аудит підприємства, обґрунтуєте тариф, то тільки тоді ми можемо говорити про правомірність ціни на воду у нашому місті», — підтримала ініціаторів винесення питання Ірина Заприкут.

При поіменному голосуванні за скасування рішення виконкому, яким вартість води та водовідведення збільшується до 50 грн за кубометр води повним складом проголосували депутати фракції «Наш край» та ще два депутати Віталій Золотий та Геннадій Шиян.

Згодом ініціативна група повідомила, що будуть спрямованні звернення до прокуратури Миколаївської області та Державної аудиторської служби з вимогами проведення перевірки господарської діяльності КП «Снігурівський комунальник» та оцінки правомірності тарифу.

Як відомо, 2 грудня десятки мешканців Снігурівки вийшли на акцію протесту під міську раду з вимогою зменшити тарифи на водовідведення та водопостачання. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в приміщенні зали засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч мешканців міста Снігурівка з представниками районної та міської влади. В ході зустрічі мешканці міста розкритикували керівництво ОТГ та висловили обурення щодо прийнятих виконкомом Снігурівської міської ради тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз сміття.

До речі, керівництво КП «Снігурівський комунальник» під час судового засідання по оскарженню тарифу на воду апелювали фактами, які підтверджують збитковість підприємства при діючому, вже скорегованому тарифі. І стверджували, що ситуацію може виправити лише ще більше підвищення ціни на воду для населення, яке вже заплановано на 2020 рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top