Горячее 16 декабря 2019

Директор «Снігурівського комунальника» заявив, що воду з крану у Снігурівці можна пити та готувати їжу [ВІДЕО]

Директор комунального підприємства «Снігурівський комунальник» Георгій Мамоненко заявив, що вода з крану у Снігурівці придатна для вживання та готування з неї їжі. Про це він розповів в інтерв’ю журналістам 12 грудня, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

За словами Мамоненко, у Снігурівці вода завжди була жорстка та мала сухий залишок. Крім того, за словами комунальника, з 1957 року, коли встановлювали свердловини, якість води ніяк не змінилася.

«Якщо казати правду, те, що ми завжди і робимо, технічна вода у нас тут була з 1957 року. Якість цієї води ніколи нікого не цікавила, тому що загальна жорсткість і сухий залишок завжди був. У мене є паспорта свердловин 1957 року, де є результати аналізів при введені в експлуатації цієї свердловини, вода точно така як зараз. Нічого не змінилося», — сказав Мамоненко.

Також він запевнив, що бактерологічний аналіз показав, що водопроводну воду у Снігурівці можна пити та готувати з неї їжу.

«З бактерологічного аналізу видно, що не і одній пробі не виявлено забруднення. Тобто воду можна вживати в їжу та пити. Але ця вода по хімічному складу має завищену жорсткість та сухий залишок, її не заборонено пити», — заявив директор КП.

Як відомо, під час сесії Снігурівської міської ради, яка відбулася 12 грудня, ініціативною групою мешканців було внесено до порядку денного питання Про скасування рішення виконавчого комітету від 04 грудня 2019 року № 142 «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на послуги по централізованому водопостачанню та водовідведенню». Після довгих суперечок та натиску з боку жителів, присутніх на сесії, питання було внесено до порядку денного та поставлено на голосування. При поіменному голосуванні за скасування рішення виконкому, яким вартість води та водовідведення збільшується до 50 грн за кубометр води повним складом проголосували депутати фракції «Наш край» та ще два депутати Віталій Золотий та Геннадій Шиян.

2 грудня десятки мешканців Снігурівки вийшли на акцію протесту під міську раду з вимогою зменшити тарифи на водовідведення та водопостачання. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в приміщенні зали засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч мешканців міста Снігурівка з представниками районної та міської влади. В ході зустрічі мешканці міста розкритикували керівництво ОТГ та висловили обурення щодо прийнятих виконкомом Снігурівської міської ради тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз сміття.

До речі, керівництво КП «Снігурівський комунальник» під час судового засідання по оскарженню тарифу на воду апелювали фактами, які підтверджують збитковість підприємства при діючому, вже скорегованому тарифі. І стверджували, що ситуацію може виправити лише ще більше підвищення ціни на воду для населення, яке вже заплановано на 2020 рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top