Горячее 18 декабря 2019

«Цієї дороги в планах на наступний рік немає», — начальник Служби автодоріг про ремонт траси «Снігурівка-Херсон»

Начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській области Владислав Невеселий заявив, що траси Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка, яка більш відома під назвою «Снігурівка-Херсон» немає у планах ремонту на наступний рік. Про це він сказав під час засідання транспортної комісії облради у середу, 18 грудня, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, на 39 позачерговій сесії Снігурівської районної ради депутати звернулися до обласної та центральних органів влади щодо стану автомобільної дороги загального користування державного значення Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка, яка більш відома під назвою «Снігурівка-Херсон».

За словами Невеселого, у плані ремонту доріг на наступний рік траси Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка немає.

«Ми зараз йдемо у сторону Дніпра. По цій трасі у нас на наступний рік планів немає. Це те, що я можу сказати згідно того плану, який у мене лежить перед очима, який подавали ще до мене», — сказав Невеселий.

Втім він додав, що протягом року можна залучити фінансування на ремонт, але при умові, якщо буде готовий проект ремонту даної траси.

«Чи можна вносити зміни до плану, цю процедуру я зараз дізнаюсь, начебто можна вносити зміни впродовж року, і навіть залучити додаткове фінансування при умові, якщо буде запроектована документація на цю дорогу», — підкреслив начальник САД.

Напередодні у мережі інтернет автомобілісти опублікували чергове моторошне відео, як в даний час виглядає дорога між Херсоном та Снігурівкою. За словами водія, який зняв на відео дорогу, цю трасу востаннє ремонтували ще у 2008 році. Відтоді лише місцеві жителі та фермери своїми силами час від часу засипають найбільші ями.

Раніше інтернет-видання Снігіревка.ІНФО повідомляло, що на ремонт траси Т-15-05 (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка»), яку в народі називають дорогою «Снігурівка-Херсон», необхідно понад 200 мільйонів гривень.

А користувачі соцмережі Facebook не перестають публікувати фото стану траси Снігурівка — Херсон і навіть назвали її найгіршою в країні.

Самое читаемое

To Top