Новости 18 декабря 2019

Голова Снігурівської ОТГ Голобля подарував сільскому хору баян російського виробництва

Голова Снігурівської об’єднаної територіальної громади Леонід Голобля подарував вокальному хору сіл Юр’ївка та Афанасіївска, який має назву «Злагода», баян російського виробництва. Про візит голови громади до села повідомили на сайті Снігурівської міської ради.

Зазначимо, що візит голови громади до старостинського округу припіднесли як «визначну подію».

«Визначна подія сталася в Афанасіївському старостинському окрузі. З новорічним подарунком завітав голова Снігурівської міської ради Голобля Л.М.», — написали на сайті мерії.

Новорічним подарунком опинився баян виробницта фабрики «Тульская гармонь».

Афанасіївка завжди славилася своїми музичними здібностями . На протязі 50-ти років  на території  округу функціонує хор  під керівництвом  майстра своєї справи Голокоза Дмитра Дем’яновича. Впродовж  цих років хор змінювався як по складу так і по назві, але незмінним залишався його керівник. На даний час хор сіл Юр’ївка та Афанасіївска має назву «Злагода».  Це колектив закоханих в пісню людей. На його базі діє чоловічий ансамбль та жіночий квартет «Господарочки». До речі, «Господарочки» цієї осені вибороли 1 місце  на ХІІ-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсу аматорської творчості «Пісенні візерунки» в місті Буча Київської області. Але наряду з досягненнями колективу в нього є і проблеми. І перш за все  це відсутність головного – професійного інструменту.  Це питання вирішив голова Снігурівської міської ради Голобля Л.М.  За його ініціативи було придбано новенький баян «Тула». І ось в присутності колективу хору та громади Леонід Миколайович вручив «новорічний подарунок» керівнику хору – Голокозу Д.Д. І пісня зазвучала…… Учасники хору, працівники старостинського округу, громада щиро вдячні міському голові за увагу до мешканців села та  розвитку хорового колективу.

Довідка з інтернету: Тульская гармонь — старейшая российская фабрика по производству баянов, гармоней, аккордеонов.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top