Новости 20 декабря 2019

У програму розвитку доріг 2020-2022 включили будівництво двох мостів у Снігурівському районі

В рамках Регіональної програми автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2020-2022 роки замість застарілих понтонних у Снігурівському районі планують збудувати два нових мости. Про це під час гуманітарної комісії облради розповів в.о. начальника управління інфраструктури Миколаївської ОДА Сергій Сікорський.

На засіданні комісії чиновник представив депутатам карту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, ремонт яких планується здійснити в рамках Регіональної програми автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2020-2022 роки.

За словами Сікорського, особливу увагу планують приділити понтонним мостами, два з яких знаходяться у Снігурівському районі.

«Окрім доріг у нас є велика проблема з нашими понтонними мостами, які перейшли нам у спадок ще із соціалізму. Зараз ми проектуємо три понтонні мости – це Пересадівський міст і два понтонні моста у Снігурівському районі. Наразі триває укладання договорів на проектування. Вже на весну 2020 року нам планують подати вже готові проекти з експертизою. Тобто ми будемо розуміти цифри по будівництву нових мостів», — розповів Сікорський

Втім варто зазначити, що раніше у пропозиціях управління інфраструктури щодо розподілу грошей було запропоновано розробити проектно-кошторисну документацію по понтонним мостам у Снігурівському районі, але тоді те питання не здвинулося з мертвої точки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top