Горячее 23 декабря 2019

Напочатку року у Снігурівському районі стартує робота із запровадження Аграрного реєстру

15 січня у Миколаївській області розпочинається робота мобільної групи із впровадження Державного аграрного реєстру. Про це зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації Олена Піскун під час презентації тестової версії 18 грудня, пише АгроЮг.

«Наша область стала пілотною і увійшла в шестірку, де буде реалізовуватись Аграрний реєстр. Ми маємо близько 4 тис сільськогосподарських сільгосппідприємств різних форм власності. В тому числі майже 3,2 тис фермерських господарств, 79 тис осіб одноосібно обробляють сільськогосподарську землю. І всі вони є потенційними учасниками Аграрного реєстру», – зазначила Піскун.

В області із 41 об’єднаної територіальної громади для впровадження аграрного проекту було обрано 3 ОТГ – це Снігурівська ОТГ, Баштанська ОТГ та Новобузька ОТГ. Саме до цих громад будуть виїздити фахівці, які пройшли навчання зі спеціалістами Світового банку.

«Будемо виїжджати в ці ОТГ, будемо збирати малі фермерські господарства, одноосібні господарства, і будемо їм допомагати реєструватися в зазначеному Реєстрі. Ми сподіваємося, що це дасть значний поштовх для розвитку нашого аграрного бізнесу, тому що дозволить прозоро контактувати з нашими фермерськими господарствами, давати їм через особистий кабінет всю можливу інформаційну допомогу. І також вони зможуть отримувати фінансову підтримку безпосередньо користуючись цим кабінетом», – зауважила Піскун.

Крім операторів з надання допомоги в реєстрації суб’єктам господарювання, до мобільної групи для впровадження Аграрного Реєстру також увійшли відповідальні особи із земельних питань в ОТГ, фахівці з правової допомоги та представники з агенції індетифікації і реєстрації тварин.

Виїзд мобільних груп до громад буде проводитись з 15 по 28 січня за таким графіком:

  • 15.01.20 Снігурівська міська ОТГ
  • 16.01.20 Калинівська сільська рада
  • 17.01.20 Павлівська сільська рада
  • 20.01.20 Тамаринська сільська рада
  • 21.01.20 – 24.01.20 Баштанська міська ОТГ
  • 27.01.20 Новобузька міська ОТГ
  • 28.01.20 Новомихайлівська сільська рада

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top