Горячее 23 декабря 2019

Зеленський призначив голову Снігурівської райдержадміністрації

Президент України Володимир Зеленський призначив голову Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області. Про це свідчить розпорядження голови держави №583/2019-рп від 23 грудня 2019 року, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Відповідно до розпорядження, посаду голови Снігурівської районної державної адміністрації обійняв Іван Зубрицький.

«Призначити ЗУБРИЦЬКОГО Івана Олександровича головою Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ», — йде мова у розпорядженні Зеленського.

Судячи по інформації, що вказана в декларації Івана Зубрицького, він працює в філії «Ольвія» Державного підприємства Адміністрація морських портів України.

Новий голова РДА вказав, шо володіє житловим будинком у місті Миколаєві, площею 118 квадратних метри. Житло було придбане у 2013 році за 227 тисяч гиивень.

Зубрицький їздить на іномарці Volvo XC90 2016 року. Автомобіль був куплений у минулому році за 657 тисяч гривень. Окрім цього, у кандидата на посаду є вантажний автомобіль МАЗ та причіп. Дружина Івана Зубрицького їздить на Toyota Сamry, вартістю 420 тисяч гривен.

Протягом 2018 року Зубрицький заробив, працюючи у порті «Ольвія», 217 тисяч гривень, а також отримав 195 тисяч грн доходу від відчуження рухомого майна.

Готівкою Зубрицький зберігає 30 тисяч доларів, а його дружина має на банківських рахунках 2200 доларів.

Самое читаемое

To Top