Новости 24 декабря 2019

«Без нардепа це питання не вирішити», — райрада вже вдруге звернулася до Негулевського щодо критичного стану траси Снігурівка-Херсон

Голова Снігурівської районної ради Тетяна Мезіна розповіла, що вже двічі – 14 листопада та 20 грудня депутати райради звернулися до народного депутата по 130 округу Ігоря Негулевського з питанням критичного стану траси «Казанка-Снігурівка-Антонівка». Втім, наразі ніякої реакції від народного обранця на кричущу проблему не було. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, на 39 позачерговій сесії Снігурівської районної ради депутати звернулися до обласної та центральних органів влади щодо стану автомобільної дороги загального користування державного значення Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка, яка більш відома під назвою «Снігурівка-Херсон».

За словами Мезіної, поки що реакції на звернення райради від народного депутата не було.

«14 листопада на сесії Снігурівської районної ради розглядалось питання звернення депутатів райради до Миколаївської обласної ради, до Кабінету міністрів, Верховної Ради і до нашого народного депутата Ігоря Негулевського стосовно виділення коштів на проведення ремонтних робіт дороги Казанка-Снігурівка-Антонівка. Дороги практично немає, один напрямок існує, щоденно вона руйнується. На жаль, Негулевський не був на тій сесії. Знову це питання порушилося на сесії 20 грудня. Вчора знову зібралися депутати, сільхозтоваровиробники і розглядали це питання. Було вирішено ще раз звернутися до Негулевського для того, щоб запросити його на нараду, запросити керівника Служби автодоріг, депутатів облради від Снігурівського району, депутатів наших ОТГ і вирішити дане питання», — сказала Мезіна.

Голова районної ради підкреслила, що Снігурівка – Херсон – це дорога державного значення, тому без народного депутата районна влада це питання не може вирішити.

«Розуміємо, що кошти великі необхідно, перш за все потрібні кошти на проектні роботи. Але ж це дорога державного значення, тому без народного депутата практично це питання ми не можемо вирішити. Сподіваємося, що після новорічних свят Негулевський все ж знайде час, приїде і ми розглянемо дане питання. Тому що практично частина наших населених пунктів відірвані, люди не можуть добратися нікуди, по цій дорозі возять і дітей в школі», — підкреслила голова райради.

Нещодавно у мережі інтернет автомобілісти опублікували чергове моторошне відео, як в даний час виглядає дорога між Херсоном та Снігурівкою. За словами водія, який зняв на відео дорогу, цю трасу востаннє ремонтували ще у 2008 році. Відтоді лише місцеві жителі та фермери своїми силами час від часу засипають найбільші ями.

Раніше інтернет-видання Снігіревка.ІНФО повідомляло, що на ремонт траси Т-15-05 (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка»), яку в народі називають дорогою «Снігурівка-Херсон», необхідно понад 200 мільйонів гривень.

А користувачі соцмережі Facebook не перестають публікувати фото стану траси Снігурівка — Херсон і навіть назвали її найгіршою в країні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top