Новости 26 декабря 2019

Миколаївська облрада звернулася до Кабміну з вимогою віднайти кошти на ремонт траси «Снігурівка-Херсон»

Миколаївська обласна рада звернулася до Кабінету міністрів, міністерства інфраструктури з пропозицією відшукати кошти у 2020 році на ремонт траси Р-81 «Казанка-Снігурівка-Антонівка», яка більш відома у народі як траса «Снігурівка-Херсон». За це звернення депутати облради проголосували на сесії 26 грудня, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, на 39 позачерговій сесії Снігурівської районної ради депутати звернулися до обласної та центральних органів влади щодо стану автомобільної дороги загального користування державного значення Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка, яка більш відома під назвою «Снігурівка-Херсон».

На сесії облради дане зверненя підтримали та, в свою чергу, проголосували за звернення до Кабінету міністрів України та міністерства інфраструктури.

До речі, голова Снігурівської районної ради Тетяна Мезіна розповіла, що вже двічі – 14 листопада та 20 грудня депутати райради звернулися до народного депутата по 130 округу Ігоря Негулевського з питанням критичного стану траси «Казанка-Снігурівка-Антонівка». Втім, наразі ніякої реакції від народного обранця на кричущу проблему не було.

Напередодні у мережі інтернет автомобілісти опублікували чергове моторошне відео, як в даний час виглядає дорога між Херсоном та Снігурівкою. За словами водія, який зняв на відео дорогу, цю трасу востаннє ремонтували ще у 2008 році. Відтоді лише місцеві жителі та фермери своїми силами час від часу засипають найбільші ями.

Раніше інтернет-видання Снігіревка.ІНФО повідомляло, що на ремонт траси Т-15-05 (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка»), яку в народі називають дорогою «Снігурівка-Херсон», необхідно понад 200 мільйонів гривень.

А користувачі соцмережі Facebook не перестають публікувати фото стану траси Снігурівка — Херсон і навіть назвали її найгіршою в країні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top