Горячее 28 декабря 2019

На Снігурівщині представили голову районної державної адміністрації

У п’ятницю, 27 грудня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Тетяна Стахевич представила новопризначеного голову Снігурівської районної державної адміністрації Івана Зубрицького. Про це повідомляє прес-служба Снігурівської РДА.

Під час представлення Іван Зубрицький зазначив, що плідна співпраця з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, територіальними громадами, представниками бізнесу, громадськими організаціями є запорукою прийняття ефективних рішень в Снігурівському районі.

«Для мене дуже велика честь очолити великий аграрний район Миколаївщини. Тільки плідна співпраця з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, територіальними громадами, представниками бізнесу, громадськими організаціями є запорукою прийняття ефективних рішень в районі. Тому, закликаю усіх до співпраці» — відмітив голова райдержадміністрації Іван Зубрицький.

Нагадаємо, Івана Олександровича Зубрицького призначено головою Снігурівської РДА розпорядженням Президента України Володимира Зеленського №583/2019-рп від 23 грудня 2019 року.

Судячи по інформації, що вказана в декларації Івана Зубрицького, він працює в філії «Ольвія» Державного підприємства Адміністрація морських портів України.

Новий голова РДА вказав, шо володіє житловим будинком у місті Миколаєві, площею 118 квадратних метри. Житло було придбане у 2013 році за 227 тисяч гиивень.

Зубрицький їздить на іномарці Volvo XC90 2016 року. Автомобіль був куплений у минулому році за 657 тисяч гривень. Окрім цього, у кандидата на посаду є вантажний автомобіль МАЗ та причіп. Дружина Івана Зубрицького їздить на Toyota Сamry, вартістю 420 тисяч гривен.

Протягом 2018 року Зубрицький заробив, працюючи у порті «Ольвія», 217 тисяч гривень, а також отримав 195 тисяч грн доходу від відчуження рухомого майна.

Готівкою Зубрицький зберігає 30 тисяч доларів, а його дружина має на банківських рахунках 2200 доларів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top