Новости 16 января 2020

Державна служба якості освіти весною перевірить школу у Снігурівському районі

21 січня 2020 року Державна служба якості освіти України розпочинає перший плановий інституційний аудит закладів загальної середньої освіти. Перевірка приїде і в Миколаївську область, зокрема, також завітає і до однієї зі шкіл Снігурівського району. Про це у Facebook повідомив Тарас Кремінь.

Експертна група працюватиме в закладах освіти п’ять робочих днів. За результатами інституційного аудиту школа отримає два документи: висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти та внутрішню систему забезпечення якості освіти; рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу освіти.

На Миколаївщині експертна група перевірить Новопавлівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігуріввського району, а також дві школи у Вітовському та Очаківському районах.

«Додам, що 2020 року планові інституційні аудити здійсняться у 101 закладі загальної середньої освіти. Серед таких — і три школи Миколаївщини. Водночас існує процедура позапланового інституційного аудиту, яку можуть ініціювати засновник закладу освіти, директор чи педагогічна рада», — додав Кремінь.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top