Горячее 17 января 2020

Від міської ради вимагають звернутися до Зеленського та Кабміну з проханням зберегти для Снігурівки статус міста [документ]

Депутат Снігурівської міської ради Ірина Заприкут внесла пропозицію від фракції «Наш край» про звернення міської ради на позачерговій сесії, яка відбудеться 21 січня, до Президента України, Кабінету Міністрів і народним депутатам про те, щоб Снігурівці залишили статус міста. Про це йде мова на сторінці партії у Фейсбуці.

Як відомо, 27 грудня 2019 року уряд розглянув і зареєстрував законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України», в якому, зокрема, дається визначення слову «місто». Одне з головних умов того, щоб населений пункт називався містом — наявність не менше 20 тисяч жителів в даному пункті.

На сьогоднішній день у Снігурівці, згідно різних джерел, проживає не більше 13 тисяч чоловік. Тому, у разі прийняття законопроекту, Снігурівка позбудеться статусу міста і стане селищем.

«Депутат звернулася до міського голови Леоніда Голоблі про терміновий розгляд цього звернення на найближчій сесії. У своєму зверненні Заприкут посилається на численні звернення жителів міста. Відзначимо, що в разі прийняття закону статусу міста районного значення позбудуться також Новий Буг, Очаків, Баштанка та Нова Одеса», — йде мова у зверненні партії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top