Новости 21 января 2020

Сморід та антисанітарія: на Снігурівщині поліція забрала малу дитину у п’яних батьків [ФОТО]

20 січня т.в.о. старшого інспектора ювенальної превенції Снігурівського відділу поліції старший лейтенант поліції Анна Дмитрієва спільно з працівниками районної служби у справах дітей виявили родину, в якій дитина перебувала в небезпечних для життя та здоров`я умовах. Про це повідомили у прес-службі поліції.

Прибувши за місцем проживання сім`ї в якій проживає дівчинка, проникнути до помешкання виявилось не можливим, так як батьки та бабуся дівчинки знаходилися в стані алкогольного сп`яніння, перешкоджали поліцейським увійти до квартири За допомогою Снігурівського ДСНС працівники поліції все-таки увійшли до квартири. В цей час дівчинка перебувала в одній зачиненій кімнаті разом з батьками, бабусею та невідомим чоловіком, усі дорослі були стані сильного алкогольного сп`яніння. В квартирі була повна антисанітарія, жахливий сморід та відсутні продукти харчування для дитини.

На теперішній час дівчинка перебуває в Снігурівській ЦРЛ в дитячому відділенні. Відносно матері складено адміністративний протокол за ст.. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов`язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В свою чергу поліцейські закликають місцевих мешканців: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків не отримують належного догляду — не чекайте, поки станеться трагедія! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером «102».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top