Новости 30 января 2020

На Снігурівщині оголосили карантин через виявлений сказ у лисиці

25 січня у селі Новокиївка Снігурівського району виявлено сказ лисиці. Тварина з’являлася в трьох домогосподарствах, на території одного з яких вона загризла курку, після чого її було убито місцевими мешканцями. Контакту з людиною виявлено не було. Наступного дня спеціалістами Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини було проведено епізоотичне обстеження, на місці був відібраний патологічний матеріал та проведено дезінфекцію місця забою.

Звітом про результати досліджень Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби №000168 від 28.01.2020 виявлено вірус сказу. 29 січня  з даного приводу відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Розглянувши дане питання, комісія ДНПК постановила запровадити карантинні обмеження по сказу тварин в с.Новокиївка Снігурівського району терміном на 2 місяці. Окрім того, встановлено загрозливу зону радіусом 10 кілометрів, що охоплює села Богородицьке, Тернові Поди, Любомирівка, Шмідтове, Центральне, Вавилове, Знам’янка, Гуляй Городок, Трудолюбівка, єгерські обходи №9, №3 ПОГ «Снігурівське МРГ».

На території Снігурівського району останні випадки сказу тварин зафіксовані в 2018 році у с.Кобзарці (сказ домашнього кота), у місті Снігурівка (сказ ВРХ) та у с.Горохівське (сказ лисиці).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top